ИнПрес

Талин, 16. август 2018 (ИНПРЕС) – Атлетико Мадрид до синоќа никогаш ги немаше победено Реал Мадрид во еден европски натпревар, но „врати со камата“ стигнувајќи ...
сите 14 | | | веќе видена

Охрид, 16. август 2018 (ИНПРЕС) – Скоро секојдневни прес конференции, обвинувања, реакции и контрареакции. Се` повеќе се заострува реториката во пресрет на ...
сите 12 | | | веќе видена

Охрид, 15. август 2018 (ИНПРЕС) – Денес во охридското село Волино се потпиша договорот со кој беше означен почетокот на градежните работи за реконструкција на ...
сите 23 | | | веќе видена

Охрид, 15. август 2018 (ИНПРЕС) – Не толку одамна, Вие бевте на власт во Охрид, управувавте со градот и Вие добро знаете како се чисти и одржува истиот, ...
сите 7 | | | веќе видена

next