Ин Магазин

Шерил а викендот заминала на вечера со музичарот Will I Am за на крај да го овековечи моментот со објавување нивна заедничка фотографија на Твитер коментирајки ...
| | веќе видена

– СДСМ беше тој што го продаде ЕСМ и природниот монопол од рацете на државата го даде во рацете на приватен сопственик – велат од ВМРО-ДПМНЕ по ...
| | веќе видена

И од здружението „Бедем“ излегоа со свој став за положувањето цвеќе пред споменикот на УЧК. Од таму сметаат дека положувањето на цвеќе од страна на министерот ...
сите 79 | | | веќе видена

Една од скопските клиники покажа дека концептот „плаќање по учинок“ на лекарите е добро осмислен и поставен. Сите доктори за изминатиот месец земале 100 отсто ...
сите 17 | | | веќе видена

next