Идивиди

Според ново истражување, има шанси да се соочиме со „абнормално високи“ температури следните 4-5 години, па дури и подолго зголемувајќи ги шансите за тропски ...
сите 4 | | | веќе видена

Откако ќе го изгуби унапредувањето и нејзиниот шеф ја критикува дека не може да ги разбере мажите со кои што работи, Али решава да побара помош од една ...
сите 2 | | | веќе видена

Британската влада е категорично против идејата на косовскиот претседател Хашим Тачи за поделби на територии, изјави синоќа амбасадорот на Велика Британија во ...
сите 98 | | | веќе видена

next