Идивиди

Во Кривичниот суд во Скопје денеска продолжи судењето за предметот „Титаник“ на Специјалното јавно обвинителство во кој обвинети се поранешниот премиер Никола ...
сите 111 | | | веќе видена

Првиот SUV на Аston најверојатно ќе се вика Varekai, а неговото неофицијално претставување се очекува при крајот на годинава. Лимитиран број купувачи биле ...
сите 11 | | | веќе видена

Според ново истражување, има шанси да се соочиме со „абнормално високи“ температури следните 4-5 години, па дури и подолго зголемувајќи ги шансите за тропски ...
сите 4 | | | веќе видена

Откако ќе го изгуби унапредувањето и нејзиниот шеф ја критикува дека не може да ги разбере мажите со кои што работи, Али решава да побара помош од една ...
сите 2 | | | веќе видена

next