Идивиди

Тренерот на Јувентус, Макс Алегри одржа прес-конференција пред првиот натпревар на „бјанконерите“ во Серија „А“ за новата сезона против Киево. Искусниот ...
сите 12 | | | веќе видена

Разговори меѓу поранешниот министер за транспорт Миле Јанакиески, поранешната министерка Гордана Јанкуловска и Мартин Протуѓер, шеф на Кабинетот на поранешниот ...
сите 198 | | | веќе видена

Во Кривичниот суд во Скопје денеска продолжи судењето за предметот „Титаник“ на Специјалното јавно обвинителство во кој обвинети се поранешниот премиер Никола ...
сите 111 | | | веќе видена

Првиот SUV на Аston најверојатно ќе се вика Varekai, а неговото неофицијално претставување се очекува при крајот на годинава. Лимитиран број купувачи биле ...
сите 11 | | | веќе видена

next