Идивиди

Навивачите на Манчестер Јунајтед сметаат дека најголем виновник за слабите резултати на нивниот омилен тим е тренерот Жозе Мурињо. Нешто помалку од половина ...
сите 224 | | | веќе видена

Актерот Мет Дејмон сними скеч пародија на сослушувањето на судијата Брет Кавано, кој минатата седмица во Сенатот говореше по повод обвинувањата на д-р Кристин ...
сите 60 | | | веќе видена

Поранешниот посредник на ЕУ во преговорите за Договорот од Пржино Питер Ванхауте синоќа на својот Фејсбук профил им честиташе на мнозинството граѓани што го ...
сите 6 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО повтори дека вратите на Алијансата остануваат отворени за Македонија, но дека сите национални процедури мораат претходно да се ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев не планира да поднесе оставка од функцијата, бидејќи референдумот го оцени како успешен, на него над 90 отсто од оние кои гласале дале ...
сите 16 | | | веќе видена

Супер моделот Ел Мекферсон (54) неодамна изјави дека е мошне среќна со своите години. Манекенката, која пет пати ја красеше насловната страна на Sports ...
| | веќе видена

next