Идивиди

Тренерот на Реал Мадрид, Хулен Лопетеги, верува дека неговиот тим има сили и квалитет да ја надмине резултатската криза во која се наоѓа и додаде дека не го ...
сите 254 | | | веќе видена

Ден по смртта на саудискиот новинар Џамал Кашоги вработени во Конзулатот на Саудиска Арабија во Истанбул палеле документи, покажуваат најновите објавени ...
сите 349 | | | веќе видена

Менаџерот на Арсенал, Унаи Емери беше среќен по синоќешниот триумф над Лестер извојуван по водството на гостинскиот тим. Емери го издвои Месут Озил како пример ...
сите 30 | | | веќе видена

next