еРепортер

СЗО се извини: Грците не се заразиле сами со ХИВ, има само неколку такви случаи Светската здравствена организација (СЗО) се извини денеска поради претходно ...
сите 51 | | | веќе видена

Лекарските прегледи закажани преку „Мој термин“ од среда се префрлаат в сабота Граѓаните кои имаат закажано интервенција или преглед во рамки на проектот ...
сите 5 | | | веќе видена

„Македонскиот гениј низ вековите“ објавена на англиски јазик „Матица македонска“ во соработка со британската издавачка куќа „Парагон“ од Лондон ја издаде ...
сите 4 | | | веќе видена

Премиерот на Летонија поднесе оставка поради уривањето на супермаркетот Премиерот на Летонија Валдис Домбровскис денеска поднесе оставка поради трагедијата ...
сите 13 | | | веќе видена

Мистерија во Босна: Некогашното Шивиќевото езеро стана дупка преку ноќ!? Некогашното Шивиќево езеро во Босна преку ноќ се претворило во голема дупка, додека ...
| | веќе видена

ВИДЕО: Посебно оружје за новата генерација американски борбени авиони Американското воено воздухопловство планира да стави посебно ласерско оружје на новите ...
сите 2 | | | веќе видена

Авион со фудбалери на Манчестер Јунајтед „за влакно“ избегна катастрофа Авион со фудбалери на Манчестер Јунајтед, кои патувале на натпревар со Баер од ...
сите 13 | | | веќе видена

next