Денешен

“Lorals” гаќичките се направени од матријал кои совршено се прилепуваат, без латекс, се супер еластични и чувствителни на допир, се еднократни и се продаваат ...
| | веќе видена

Од вчера капацитетот на Централниот Одбор на СДСМ е збогатен со Адреј Жерновски, несудениот градоначалник на Општина Центар и Чедомир Саздовски звани „салто ...
сите 6 | | | веќе видена

Заврши средбата помеѓу претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и министерот за надворешни работи на Република Грција, Никос Коѕијас, информираше ...
сите 284 | | | веќе видена

Грчкиот премиер, Алексис Ципрас, како што јави дописничката на МИА од Брисел, за прашањето за името најпрвин полушеговито и одоговорил: „Следниот пат веќе нема ...
сите 369 | | | веќе видена

Иванов по повторното изгласување на законот на 14 март во обраќање до јавноста кажа дека нема да стави потпис за прогласување на повторно изгласаниот закон, ...
сите 106 | | | веќе видена

-Зоран Заев лаже. Зоран Заев едно зборува, а друго прави дури и кога се во прашање највисоките државни интереси. Зоран Заев не го интересира ниту Устав, ниту ...
сите 168 | | | веќе видена

Фотографија која е хит на социјалните мрежи е доказ дека пролетта е присутна, иако имаме снег. Не е познато каде е направена фотографијата, но измами насмевки ...
сите 9 | | | веќе видена

Премиерот Заев го прими на средба грчкиот министер за надворешни работи на Грција – Коѕијас и останатите членови на делегацијата. Тој на средбата беше ...
сите 404 | | | веќе видена

next