Чорба

Ќе се тепаш од учење, основно, средно, факс, мастер.. неспиени ноќи, нерви… и ќе дојде бе еден Амди Бајрам говор да ти држи. Тибам се!!! ФБ статус на Горан Б.
сите 3 | | | веќе видена

33 часа работна недела! Минимална плата за еден работен час е 20 долари или околу 1100,00 денари по нашки. Бесплатни универзитети! Бесплатно здравство! Бесплатни градинки! Овие живеат ко ние во СфРЈ!
сите 16 | | | веќе видена

Си знае човекот, бил таму и видел дека се фини луѓе! Џапнал некоја водка и му се бендисало! Браво бе бате Доналд! Путин полека но сигурно добива конкуренција! Се надеваме дека барем малку од она што го направи Путин за Русија ќе го направиш и ти за Америка! Прекрасна фотка бај д’ уеј!
сите 2 | | | веќе видена

Човекот во мантилот бега во ноќта и … – Што е тоа лопови, пак сакате да крадете! – Мачки комшија, време на парење, зарем не ги слушаш секоја вечер? Сценарио и Режија Ивица Димитриевиќ!
| | веќе видена

next