Чорба

Толку многу работи им подари на Американците и на човештвото, а за возврат бомбардирање на неговата татковина Србија! Шејм он ју Амеерика! Поточно шејм он ју Клинтонови и остала багра!
сите 3 | | | веќе видена

Чичко Путин им честита Божик на сите православни Христијани! За многу години нека е! Христос се роди! Навистина се роди!
сите 11 | | | веќе видена

Една работа води кон друго! И најдолгиот пат се започнува са првиот чекор … Епа наш мил Коце гледај и учи како да се прочисти воздухот во престолнината! Ај може ќе поднаучат нешто и нашиве од ова видео!
сите 5 | | | веќе видена

Значи ова русинкиве какви се, се авиони! Ш’убав народ! Бре од ладното ќе да е! Убавица!
сите 2 | | | веќе видена

Секоја чест девојче. Алал да ти е. Погледнете го ова видео и ќе видите како големите медиумски куќи манипулираат со случувањата во Сирија. Болницата била погодена од терористи а тие прикажуваат дека Русите и Асад го направиле тоа. И уште многу други работи и тоа им го плесна во седиштето на Обединетите Нации! Риспект!
| | веќе видена

Песничево и видео записов е прва лига! Секоја чест момчиња! Само напред. Бендот е составен од Мартин Ангеловски – Гитара и вокал, Иван Стојковски – Бас и вокал, Давид Ѓорѓиев – Тапани. Сеј ноу мор! Погледнете го спотот! Сигурно ќе ве бендисва, 15000 луѓе веќе го направија тоа!
сите 2 | | | веќе видена

Победникот на Пинкови Ѕвездички Марко Бошњак својата прва песна ја сними на Македонски јазик. Присружуван од хорот на Златно Славејче. Автор на песната е Александар Митевски пратечки вокал е Андријана Јаневска! Секоја чест за момчето!
сите 13 | | | веќе видена

next