Сподели! ;) BMW постави два рекорди – еден е за најдолг дрифт од дури 379 километри, а вториот е за полнење на резервоарот на возилото во возење – и тоа не ...
сите 2 | | | веќе видена

Сподели! ;) Ако не можете да замислите како ќе изгледа светот на автомобилите за декада, две или три – еве како тој би можел да изгледа според јапонскиот ...
сите 2 | | | веќе видена

Сподели! ;) Авантгардниот и привлечен MINI доби освежување – новитетите кај малиот тренди автомобил се значителни, а ние ги имаме сите податоци пред ...
сите 21 | | | веќе видена

next