Сподели! ;) Регулаторната Комисија за Енергетика тукушто ги објави новите цени на горивата – од вечерва ќе купуваме малку поскапи бензини и дизел. РКЕ повторно ...
сите 41 | | | веќе видена

Сподели! ;) Новата KIA Stinger е еден од најинтересните нови автомобили – а ние поминавме неколку дена токму со новиот корејски спортски седан! Дискусијата за ...
сите 23 | | | веќе видена

Сподели! ;) Доаѓаат ниски температури и повторно се во фокусот дискусиите за автомобилските акумулатори – па токму за тоа зборувавме со Анџело Василевски од ...
сите 3 | | | веќе видена

Сподели! ;) Новиот супер-автомобил кој доаѓа од Соединетите Американски Држави се вика Aria FXE – и сака да биде конкурент на европските великани. Aria ...
сите 15 | | | веќе видена

next