Сподели! ;) Водени од интересот за големиот A8 и понудата на конкуренцијата, Audi размислува да понуди големо луксузно купе кое ќе одговори на ваквиот ...
сите 7 | | | веќе видена

Сподели! ;) Германскиот производител забрзано открива нови детали околу новиот хечбек – а денот ќе започнеме со видео од тестирањето на новата A-Class на ...
сите 10 | | | веќе видена

next