24 Инфо

ЗНМ: Владата не го исполни ветувањето дека ќе нема платена политичка пропаганда во медиумите Здружението на новинарите на Македонија изразува сериозна ...
сите 28 | | | веќе видена

Ѕанакопулос: Ратификацијата на Договорот од Преспа ќе биде согласно неговите одредби Портпаролот на грчката Влада и министер без ресор Димитрис Ѕанакопулос, во ...
сите 37 | | | веќе видена

Прва несродна трансплантација на матични хематопоетски клетки минатата недела првпат во Република Македонија, успешно е извршена на Универзитетската клиника за ...
сите 15 | | | веќе видена

Еден од најславните српски фудбалери во историјата, Немања Видиќ изјави, во пресрет на натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Манчестер Јунајтед. Поранешниот ...
сите 60 | | | веќе видена

Американскиот претседател, Доналд Трамп, на Твитер ја објасни својата теорија за вистинските виновници за катастрофалниот пожар во Калифорнија. Како што ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство и постојаната работна група за регионален рурален развој (СВГ) во Југоисточна Европа ќе бидат домаќини на дванаесеттиот годишен ...
сите 52 | | | веќе видена

Мајката ја продаваше невиноста на својата 13-годишна ќерка, сега е обвинета за трговија со луѓе Ирина Гладикх е упасена во Москва откако претходно на интеренет ...
сите 12 | | | веќе видена

next