24 Инфо

Истражување: Словенија и Хрватска меѓу земјите со најмало влијание во ЕУ Според истражувањето на Европскиот совет за надворешни работи, со седиште во Лондон и ...
сите 15 | | | веќе видена

Попоски: Со акредитација и стандардизација до поквалитетни здравствени установи Акредитацијата на здравствените установи е само една од алатките за квалитет, ...
сите 53 | | | веќе видена

РКЕ работи по математички одредена методологија и не може да влијае на цената на нафтените деривати Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) регулира, ...
сите 57 | | | веќе видена

Видео од кое ќе ви се заледи крвта – Овие луѓе за секунда избегнаа смрт Уште една луда колекција ни доаѓа од Русија. На видеото се прикажани ситуации во кои ...
сите 4 | | | веќе видена

Мајка монструм си ги уби своите ќерки Мајка тинејџерка, “свесно” си ги убила двете дечиња откако ги оставила заклучени во врел автомобил повеќе од 15 часа за ...
| | веќе видена

Вознемирувачко: Очув се изживувал врз тригодишно дете, гасел цигари по него, мајката знаела и молчела Страшни фотографии од тригодишно дете од Тајланд кое ...
сите 2 | | | веќе видена

Родителите молат за помош: Викторија (15) исчезна од пред средното медицинско во Битола 15-годишната Викторија Настевска од село Суводол, демирхисарско е ...
сите 35 | | | веќе видена

next