24 Инфо

Повеќе од еден милион Европејци преку онлајн анкета се изјасниле дека не се за да се менува времето, односно повеќе да нема летно и зимско сметање на времето ...
сите 31 | | | веќе видена

Едно лице загина, четири се повредени во тешка сообраќајна несреќа на патот Штип-Радовиш Тешка сообраќајна несреќа се случила синоќа на патот Штип-Радовиш во ...
сите 168 | | | веќе видена

Претседателот на Уставниот суд на Република Турција во посета на Македонија Делегација на Уставниот суд на Република Турција предводена од претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Нови детали за убиството во Дебар: Еве што тврдела осомничената Блерта во полиција Продолжен е притворот за 30 дена на ќерката која е осомничена за тројното ...
сите 8 | | | веќе видена

Ципрас: Посакувам и се надевам дека мојот пријател Зоран Заев ќе го добие референдумот Грчкиот премиер Алексис Ципрас од меѓународниот саем во Солун, ден по ...
сите 69 | | | веќе видена

Дарко Каевски нов претседател на Социјалдемократската младина на Македонија Социјалдемократската младина на Македонија денеска на конвенција го избра Дарко ...
сите 6 | | | веќе видена

Викиликс: Црвените линии на Глигоров биле јазикот и идентитетот да останат македонски Нов документ за долгогодишниот спор со името објавува Викиликс, а го ...
сите 34 | | | веќе видена

Камерата на бензинската пумпа го сними ова, нема да им верувате на очите што гледате Безбедносните камери на една бензинска пумпа снимиле жена која дошла да ...
сите 2 | | | веќе видена

Докторите шокирани:Нема да верувате што и се заглавило на ова девојче во половиот орган Во Клиничкиот Центар во Сараево, викендов, саботата кон неделата, се ...
сите 3 | | | веќе видена

Рами остана без девојка: Памела Андерсон бизарно го откачи откако доби понуда за брак!? Францускиот репрезентативец Адил Рами, членот на Олимпик Марсеј и ...
сите 12 | | | веќе видена

next