24 Инфо

ММДЧП ги повикува Русија и Кина да поднесат барање до Обединетите Нации за поддршка на Македонија, и да се обврзат дека ќе стават вето на било каква промена на ...
сите 9 | | | веќе видена

Само Зоран Заев, Никола Димитров и Радмила Шекеринска може да слават и да се гордеат дека го промениле името на државата и ги продале националните интереси. ...
сите 377 | | | веќе видена

Видови алкохолни пијалаци добри за здравјето и еден што не треба да го пиете Алкохолот некогаш се користел за медицински цели, но луѓето почнале да го ...
сите 14 | | | веќе видена

Бебе испадна од автомобил, мајката воопшто не забележа, само чудо го спаси Камерите забележаа неверојатна глетка на улиците на Манкат, во Минесота, кога бебе ...
сите 9 | | | веќе видена

Договорот за Брегзит, предложен од премиерката Тереза Меј вечерва со 432 гласа „против“ и 202 „за“ беше одбиен од пратениците во Долниот дом на британскиот ...
сите 403 | | | веќе видена

next