24 Инфо

Гледаше во очите на кучето кое беше на умирање,по 5 секунди се случи нешто неверојатно! Случајот со кучето Анѓел бил еден од најтешките случаи кој ги памети ...
сите 3 | | | веќе видена

Столтенберг стигна во Скопје Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг пристигна во Македонија. Утре тој ќе се сретне со претседателот Ѓорге Иванов, со ...
сите 230 | | | веќе видена

Ако постојано се чувствувате уморно и тешко, без оглед на тоа дали работите напорно или не, тогаш време е за промени во вашите навики. На вашето тело му е ...
сите 10 | | | веќе видена

Полицијата откри нива со марихуана во радовишкото село Смиланци. Во врска со случајот поднесена е пријава против лицата К.М (53) и Н.Т (45), двајцата од ...
сите 96 | | | веќе видена

Во жалбата на експремиерот Никола Грувески, полна со цитати од пресуди на Европскиот суд за човекови права, се наведува дека не може да биде осуден само врз ...
сите 85 | | | веќе видена

next