Снегот што наврна во Скопје ги инспирираше и возрасните. Па така, денес, во Граскиот парк, осамна малку понаков „Снешко“, кој така исправен, гордо ...
сите 6 | | | веќе видена

Еден Австралиец непријатно се изненадил кога го отворил телефонот во една куќа во Сиднеј, во која работел. Во телефонот пронашол нешто од што на многумина може ...
сите 3 | | | веќе видена

За помалку од една минута, тој помина низ толку чувства и емоции и тоа го покажа користејќи не еден туку два јазика за да ги контролира возбудата и шок. Од ...
сите 2 | | | веќе видена

Еден од првите луѓе на најозлогласената терористичка организација на светот бил ликвидиран во Авганистан, потврдија синоќа од американската армија. Портпаролот ...
| | веќе видена

Го стави своето старо и болно куче во базен – тоа што се случило ќе ве расплаче Терапијата со вода прави чуда за луѓето ширум планетата. Кејн е хаска која со ...
| | веќе видена

На снимката се гледаат три лица , како минуваат покрај канцеларијата на милионерот, во близина на неговата куќа на денот кога исчезна сопругата. Полицијата ...
сите 3 | | | веќе видена

„Мајката викала дека не го сака Тим и се заканувала со самоубиство. Иако е роден жив, лекарите го оставиле. Го спасил лекар од втората смена… Тим, кој бил ...
сите 2 | | | веќе видена

Одмаздници во Мексико строго казниле човек кој е осомничен за кражба на гориво од соседот. Шокантната снимка е направена со мобилен телефон во Екатепек, град ...
сите 8 | | | веќе видена

Ја вратиле дома, бидејќи го користела пасошот како тоалетна хартија! На една 28-годишна девојка од Велика Британија и бил забранет влез во Тајланд бидејќи пред ...
сите 2 | | | веќе видена

Британскиот водител Пирс Морган и ѕвездата на серијата “Game of Thrones”, Софи Тарнер, јавно се “судриле” по пат на Твитер откако Морган го поддржал ставот ...
| | веќе видена

next