Зборувајќи за својата козметичка рутина, таа изјави дека никогаш во својата долга кариера не поминала под нож. "Никогаш не допрев и не направив ништо. Не би ...
сите 9 | | | веќе видена

Познатиот актер Брус Вилис за првпат се појави во јавноста откако завчера во емисијата „Тудеј“ гостуваше неговата сопруга Ема Хеминг Вилис и беше на работ на ...
сите 31 | | | веќе видена

Сораја Вучелиќ го привлекува вниманието на јавноста поради бројните скандали кои ја следат, а веќе извесно време е поактивна на Инстаграм каде споделува ...
сите 4 | | | веќе видена

Љуба Аличиќ е на сцената со децении и важи за омилен пејач кога се во прашање приватните, особено ромските прослави. Тој е и магнет за бакшиш, па затоа е еден ...
сите 5 | | | веќе видена

Поранешната веганка и студентка по право, Викторија Фераз од Атланта, на својот ТикТок профил секојдневно споделува што јаде во склоп на својата месојадна ...
сите 9 | | | веќе видена

Во текот на денот се појави веста дека пејачката Марија Шерифовиќ е бремена. Во врска со ова, беше контактиран тимот на пејачката. -Ова не е вистина. ...
сите 8 | | | веќе видена

Доколку алгоритмот веќе не ве однел на НФЛ страницата на „ТикТок“ – пропуштате многу. Веруваме дека после овој текст ќе ја погледнете оваа страница, а можеби и ...
сите 2 | | | веќе видена

Државниот празник 11 Октомври не случајно е избран за промоција на хитот во најава „Мојата Македонија“ на Давид Темелков, кој десетина години со успех гради ...
сите 9 | | | веќе видена

Новак Ѓоковиќ моментално се наоѓа на Рајдер купот во Рим, каде покажува пред целиот свет дека знае да се снајде и со голф палка во рацете. Ѓоковиќ остави ...
сите 3 | | | веќе видена

„Џеј Пи Морган Чејс“, најголемата банка во САД, постигна спогодба со Американски Девствени Острови во судски процес во кој банката е тужена за овозможување ...
сите 5 | | | веќе видена

Татјана Матејаш Камерон, позната како Тајчи, била гостинка кај Татјана Јуриќ во поткастот „Skip or Beep bravo!“. Таа се присетила на тешките моменти од ...
сите 33 | | | веќе видена

Тие бараат тој да престане со ископувањето, бидејќи последици имаат и за здрава вода за пиење, но и за целокупнот живеење... Најавија дека и наредните денови ...
сите 2 | | | веќе видена

Петмесечниот прекин на работата на сценаристите ја парализираше забавната индустрија, но првите резултати се тука . Актерите со поголем оптимизам продолжуваат ...
сите 20 | | | веќе видена

Излегува дека добитничката на Греми во последните години заработила доста пари, а финансиери откриваат дека наскоро би можела да стане милијардерка. И ако тоа ...
сите 11 | | | веќе видена

НБА ѕвездата од редовите на Мајами, Џими Батлер заработува милиони долари, но и покрај тоа се пожали на високата цена на бензинот во САД. Батлер во својата ...
сите 10 | | | веќе видена

next