Вертонген може да го напушти Тотенхем


4 копии

Интер и ПСЖ се договорија за целосен трансфер на напаѓачот Мауро Икарди. Парискиот клуб ќе купи 27-годишен напаѓач за 50 милиони евра, плус 7 милиони евра ...
| | веќе видена | слични

Интер и Пари Сен Жермен се на добар пат да постигнат договор за трансфер на Мауро Икарди кој изминавата кампања ја мина на позајмица на „Паркот на принцовите“. ...
| | веќе видена | слични

Не баш сите клубови ќе имаат можност да се засилуваат со големи ѕвезди во периодот кој претстои, особено сега во кризата предизвикана со коронавирусот, меѓутоа ...
| | веќе видена | слични

Само 48 часа откако го договори трансферот на Маури Икарди од Интер за сума од 50 милиони евра плус дополнителни осум милиони евра во бонуси, ПСЖ достави ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 740 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно нема да има никакви рестрикции во движењето, најави министерот за здравство, Венко Филипче, но предупреди дека ова треба да биде ...
сите 301 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 458 | | | веќе видена

Ако се потврди денешната бројка, која според неофицијални информации може да достигне и над 200, следната мерка што ќе биде воведена е полициски пунктови на ...
сите 282 | | | веќе видена

Убиството на Џорџ Флојд ги крена граѓаните на САД на масовни протести во кои бараат конечно да се искорени расизмот. Веќе неколку дена низ речиси сите големи ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вертонген може да го напушти Тотенхем

Од:
До кого (е-маил):
Порака: