Нојер го одби предлогот на Баерн за нов договор

2 копии

Челзи стана фаворити за потписот на германскиот ветеран Мануел Нојер, откако голманот наводно ја одбил понудата за нов договор со Баерн Минхен. Френк Лампард е ...
| | веќе видена | слични

Џиџи Донарума е блиску до преселба на „Стемфорд Бриџ“, отако Челзи испрати понуда до Милан што тешко се одбива. Сините од Лондон нудат отштета од 60 милиони ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во Германија тврдат желбата за продолжување на соработката постои помеѓу обете страни, меѓутоа недостасува позитивен сигнал по едно прашање кое во голема мера ...
| | веќе видена | слични

Германскиот интернационалец Марк Андре Тер Штеген отпочна преговори за продолжување на договорот со Барселона, а за него постои интерес и од Баерн Минхен. Во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште пред пет години Никола Груевски дал исказ за аферата „Плацеви на Водно“. Веднаш по пријавите на тогашната опозиција СДСМ, Груевски зборувал пред обвинител ...
сите 159 | | | веќе видена

Владата побара разрешување на Лидија Димова, дали се работи за правилен или популистички потег? Вицепремиерот за борба против корупција Љупчо Николовски ...
сите 222 | | | веќе видена

Кумановскиот хирург д-р Драган Тасевски почина како последица на коронавирусот, потврдија денеска од Општата болница во Куманово. Од Центарот за јаво здравје ...
сите 214 | | | веќе видена

Втор заеднички состанок на билатералните комисии од бугарскло-македонскиот мешовит комитет ќе има на 3 и 4 декември годинава, најави професорот Иван Илчев во ...
сите 396 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нојер го одби предлогот на Баерн за нов договор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: