Познато е каде запнала работата во преговорите меѓу Баерн Минхен и Нојер

Во Германија тврдат желбата за продолжување на соработката постои помеѓу обете страни, меѓутоа недостасува позитивен сигнал по едно прашање кое во голема мера ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен почна со тренинзи на отворено, а денеска на комплексот за тренинг на германскиот шампион играчите работеа одвоено во помали групи. Баварците се ...
| | веќе видена | слични

УЕФА инсистира сезоната да заврши било кога и на кој начин, меѓутоа клубовите се соочуваат со проблем и со договорите на играчите, особено оние кои се на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Германскиот првак Баерн Минхен ги напушта „сајбер-тренинзите“ и се враќа на терен. Тренерот Ханси Флик верува дека тимот би можел да продолжи да тренира на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 557 | | | веќе видена

Најголемиот број заразени со корона вирусот се и од Штип, а повторната трансмисија на вирусот започна од конфекциските фабрики. Сепак, градоначалникот на Штип ...
сите 510 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 179 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 212 | | | веќе видена

Бојан Јовановски се надева на ослободителна пресуда бидејќи смета дека Обвнителството нема никакви докази. Доколку пак биде осуден тоа ќе биде поради тоа што ...
сите 186 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп синоќа ја ангажираше војската и Националната гарда за да ги растера демонстрациите околу Белата куќа, а потоа се прошета ...
сите 272 | | | веќе видена

Поранешниот американски п ретседател Барак Обама го осуди насилството во протестите низ САД за расната нееднаквост и прекумерната полициска употреба на сила и ...
сите 231 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познато е каде запнала работата во преговорите меѓу Баерн Минхен и Нојер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: