Тиаго Алкантара му останува верен на Баерн Минхен

2 копии

Мануел Нојер се уште важи за еден од најдобрите голмани на светот, но тоа негово знаење не беше од помош при предизвикот кој го одработи со клупскиот колега ...
| | веќе видена | слични

Мануел Нојер е во сериозна расправија со раководството на Баерн, откако преговорите за нов договор не поминаа во насока што играчот и неговиот агент очекуваа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Лотар Матеус воопшто не е задоволен од односот на Мануел Нојер и тврди дека е многу блиску до напуштање на Баерн Минхен, а како главна причина ги посочи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Марк-Андре Тер Штеген низ годиниве се изгради во еден од најдобрите светски голмани, вистински ѕид на голот на Барселона, но и лидер во сенка кога е во прашање ...
| | веќе видена | слични

Мануел Нојер го налути раководството на Баерн Минхен со односот за време на преговорите за нов договор. Како што пренесува „Билд“, челниците и тоа како се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Седмичниот билтен на Центарот за јавно здравје од Охрид што ги опфаќа општините Охрид, Дебрца, Струга, Вевчани, Дебар и Центар Жупа покажува дека во периодот ...
сите 473 | | | веќе видена

Српските туристи со часови чекаат на граничниот премин Кулата во Бугарија за да влезат во Грција и да одат на море. Грчките погранични служби ги тестираат за ...
сите 324 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 386 | | | веќе видена

Носителот на изборна единица 3, Игор Јанушев денес оствари посета во општина Лозово каде што посочи дека ВМРО-ДПМНЕ ќе се залага преку своите советници да бара ...
сите 329 | | | веќе видена

Гордана Силјановска-Давкова, носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во изборната единица 1 на вчерашната дебата на ТВ 24 со Никола Димитров, носител на листата на ...
сите 240 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, носител на листата на кандидати за пратеници од ИЕ 4, вечерва гостуваше на телевизија Алфа на емисијата ...
сите 186 | | | веќе видена

ДУИ и нејзиниот лидер, Али Ахмети немаат намера да се повлечат од барањето за прв премиер Албанец. И покрај негувањата и цврстите ставови од двајцата ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тиаго Алкантара му останува верен на Баерн Минхен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: