Дневен хороскоп: За Бикот лефтерен ден, Стрелецот денеска расположен

2 копии
3 копии

Очекувате да дојде до значителни промени на вашето работно место и вие да го најдете вашето место под сонцето, но во меѓувреме сепак се распрашувате за некои ...
| | веќе видена | слични

 Нивната потреба за контрола честопати произлегува од хаосот и притисокот што го чувствуваат, а се карактеризира со ставот дека другите треба да се променат, ...
| | веќе видена | слични

 Ова врнежливо и намуртено време, понекогаш знае да ни ја секне целата креативност. Да нè остави на цедило и како роботи да скроламе по Фејсбук и Инстаграм, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По речиси две децении во државата се создадени сите нормативни услови за спроведување на попис, по сите меѓународни стандарди и по прописите на Евростат, ...
сите 366 | | | веќе видена

Меѓу 100 и 200 припадници на Националната гарда кои ја обезбедуваа инаугурација на американскиот претседател Џозеф Бајден се позитивни на коронавирусот, ...
сите 284 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 134 | | | веќе видена

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, на синоќешното гостување на ТВ Сител изјави дека неговата партија преговара со пратеници од владината ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп: За Бикот лефтерен ден, Стрелецот денеска расположен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: