Теренот е таков каков што е, се пожали шпанскиот селектор Лопетеги по посетата на „Филип Втори“

Селекторот на шпанската фудбалска репрезентација Хулен Лопетеги со неговите помошници утринава бил да ја провери состојбата на тревникот на стадионот „Филип ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонија | Македонија можеби загуби на резултатски план, но доби многу, од еден поинаков агол... Македонија загуби уште еден меч во квалификациите за СП ...
| | веќе видена | слични
6 копии

По поразот од Шпанија во мундијалските квалификации, селекторот на македонската фудбалска репрезентација не го криеше незадоволството од лошата игра во првиот ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

– Честитки за Шпанија на победата, ние не сме задоволни, особено од тоа како влеговме во мечот во првиот дел, имавме преголем респект за противникот. Ме радува ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Германската метеоролошка служба предупредува декавикендов може да се очекуваат обилни врнежи од дожд во областите кои веќе беа погодени од големи поплави. Се ...
сите 363 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Продолжуваме со европеизација на С. Македонија, а кога ЕУ ќе реши да ни испорача почеток на преговори, бидејќи тоа го заслужуваме, можат да ни се јават, објави ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Теренот е таков каков што е, се пожали шпанскиот селектор Лопетеги по посетата на „Филип Втори“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: