Ангеловски: Се нервирав од стравот на играчите во првиот дел


7 копии
3 копии

Младинската фудбалска репрезентација на Македонија го отвори Европското првенство (ЕП) во Полска со пораз, откако со 0-5 (0-3) загуби од еден од фаворитите за ...
| | веќе видена | слични

Македонската репрезентација загуби со 5:0 од Шпанија на првиот натпревар на Европското првенство во Полска. Македонија одигра одличен натпревар, речиси во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската фудбалска репрезентација до 21 година со висок пораз (0-5) од Шпанија го започна Европското првенството во Полска. Нашите фудбалери се покажаа во ...
| | веќе видена | слични

Во првиот натпревар на македонската млада фудбалска У21 репрезентација на Европското првенство во Полска беше претрпен убедлив пораз од Шпанија (0:5). Веќе на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протоколот за деловна соработка помеѓу ЈП „Пошта на Србија“ и „Пошта на Северна Македонија“ АД во Белград го потпишаа в.д директорот на Пошта на Србија Зоран ...
сите 523 | | | веќе видена

Времето во Македонија ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од западен правец. Утринската ...
сите 380 | | | веќе видена

Многу е важно да се освестиме, многу е важно денеска да го говориме за она што се случуваше вчера. Имено, вчера битката за Кочани за среќа заврши онака како ...
сите 217 | | | веќе видена

Без сертификат за вакцинација во Њујорк, нема да може да се влезе во ресторан, теретана и на настани, тоа го изјави демократскиот градоначалник Бил де Блазио, ...
сите 131 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, од Прилеп вети изградба на автопат од Скопје до Прилеп преку Бабуна и забрана за увоз на тутун додека не се откупи ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ангеловски: Се нервирав од стравот на играчите во првиот дел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: