ТРАНСКРИПТ 3: „Кажи началниче? - Може ли поубави слики, на Канал 5 три пути боље...“


Транскрипт од снимка што ја објави лидерот на СДСМ , Зоран Заев, за која рече дека е разговор меѓу Драган Павловиќ-Латас и Сашо Мијалков за тоа како да се ...
| | веќе видена | слични

Пред Владата граѓани повторно излегоа на протест поради објавените аудио снимки. Меѓу нив имаше луѓе од сите возрасти и националности и професии, како и ...
| | веќе видена | слични

Протест пред Владата на околу стотина граѓани по објавата на третата бомба на Зоран Заев. Со бели листови на кои пишуваше слобода, уа , одете си , граѓаните ...
| | веќе видена | слични

По долго очекување на 9 февруари лидерот на СДСМ Зоран Заев почна со објавување на материјалите за кои вели дека се добиени со прислушување на над 20 илјади ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 333 | | | веќе видена

Сообраќајот на регионалниот пат Дебар-Маврово Ростуше во непосредна близина на Мелнички Мост наспроти хотел „Дебарски Бањи“, за патнички моторни возила се ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТРАНСКРИПТ 3: „Кажи началниче? - Може ли поубави слики, на Канал 5 три пути боље...“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: