(Видео) СНИМКА ОД ГРУПНАТА ТЕПАЧКА ВО ДЕБАР МААЛО, не биле само неколкумина

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
| | веќе видена | слични

Сабина и Елиф ги бара семејството преку социјалните мрежи, но и на терен, а во потрагата се вклучени и МВР и Обвинителството.  Семејството во немоќ да стапи во ...
| | веќе видена | слични

Амстердам, Лондон, Париз, Брисел, Даблин, Копенхаген, Виена, Франкфурт, Рим или Цирих? Изберете ја вашата следна дестина Семејството, роднините и пријателите ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Семејството, роднините и пријателите речиси еден месец ги бараат исчезнатите мајка и ќерка од кумановската населба „Бавчи”. Денеска до медиумите се обрати и ...
| | веќе видена | слични

Советникот Самет Салиевски објави статус на неговиот профил при што побара помош од граѓаните за исчезнатите Сабина Сабединовска и ќерката Елиф. СВР Куманово ...
| | веќе видена | слични

Денеска до медиумите се обрати и советникот Самет Салиевски кој побара каква било информација од граѓаните за 32 годишната Сабина Сабединовска и нејзината ...
| | веќе видена | слични

Еден месец нема ни трага, ниту глас од триесет и две годишна мајка и нејзината 7-годишна ќерка од Куманово. Сабина и Елиф ги бара семејството преку социјалните ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По неодамнешната групна тепачка на млади лица во Дебар Маало вчера вечер градоначалникот на Општина Центар Горан Герасимовски со помошник командирот на ...
| | веќе видена | слични

Со помошник командирот на ПС Беко Игор Петровски вчеравечер бевме во Дебар Маало каде затекнавме групи на млади луѓе кои се дружат, напиша на фејсбук ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на Општина Центар, Горан Герасимовски синоќа заедно со помошник командирот на полициска станица Беко, Игор Петровски бил во обиколка на ...
| | веќе видена | слични

Останато

По шест години откако тогашното Специјално јавно обвинителство - СЈО ја отвори истрагата за случајот наречен „Трезор“ за набавката на опрема за прислушување, ...
сите 141 | | | веќе видена

„Не верувам дека Мицкоски ќе биде толку наивен пред електоратот и пред светот за неговата партија да добие црна дамка и да спречи почеток на преговори со ...
сите 52 | | | веќе видена

Фактот што странци ќе гонат криминал и корупција во Македонија е пораз за МВР на Спасовски и распупеното правосудство. Ова е јавно признание на нивната ...
сите 198 | | | веќе видена

Управниот одбор на ЗЕЛС денеска донел заклучок сите општини кои добиле допис од ЕВН во кој се бара потрошувачите кои до 1 јануари 2022 година не биле мали ...
сите 199 | | | веќе видена

Овие цени се поддржани од надежите дека ревидираните мерки за ограничување на коронавирусот во Кина ќе ја засилат побарувачката и загриженоста за снабдувањето ...
сите 186 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) СНИМКА ОД ГРУПНАТА ТЕПАЧКА ВО ДЕБАР МААЛО, не биле само неколкумина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: