Меси израмни рекорд на Роналдињо

4 копии
5 копии
2 копии

Барселона испиша историја во најсилното првенство на Шпанија откако остана непоразена и на 39. натпервар во низа, попладнево на Камп Ноу падна Валенсија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 135 | | | веќе видена

ЕУ и НАТО се мнозинска волја на граѓаните на Република Македонија, кои очекуваат европски живот и интеграција во најголемите сојузи во светот. Македонија нема ...
сите 17 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 19 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси израмни рекорд на Роналдињо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: