Во Неготино ќе се гради зграда со социјални станови


6 копии
2 копии

Џеват Исени разрешен е од функцијата на извршен член на Одборот директори на акционерското друштво за стопанисување со деловен простор, со што автоматски му ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Владата го разреши Џеват Исени од функцијата неизвршен член на Одборот директори на акционерското друштво за стопанисување со деловен простор, со што ...
| | веќе видена | слични

Владата на седница го разреши Џеват Исени од функцијата неизвршен член на Одборот директори на акционерското друштво за стопанисување со деловен простор, со ...
| | веќе видена | слични
7 копии

На денешната седница Владата донела одлука Џеват Исени да биде разрешен од функцијата неизвршен член на Одборот директори на акционерското друштво за ...
| | веќе видена | слични

Исени неодамна предизвика реакции во јавноста откако се појави снимка од свадбена веселба на која има пиштол во појасот. Тој тврдеше за медиумите дека станува ...
| | веќе видена | слични

Владата на денешната 143-та седница донесе одлука за разрешување на Претседателот на Одборот на директорот на акционерското друштво за изградба и стопанисување ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 125 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 402 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 254 | | | веќе видена

Општина Охрид нема испратено официјално барање до Владата во врска со изземање или отстапување на ингеренции во одредена сфера од работењето на локалната ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Неготино ќе се гради зграда со социјални станови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: