Саманта

  во

  Ѕвездата на серијата „Сексот и градот“, Синтија Никсон ја откри неверојатната животна прикзана на нејзиниот 21-годишен син.Синот на Синтија се родил како ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Според зборовите на професионалката, за да го задоволите своето момче, прво морате и самите да знаете што ви годи во сексот, бидејчи без тоа сознанија не ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Полн самодоверба, или сепак срамежлив. Како од мајка роден или закопчан од глава до пета …? Многу интересни работи ќе дознаете врз основа на тоа како вашиот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Обвинителите во округот Бакс во американската сојузна држава Пенсилванија тврдат дека 30-годишната Саманта Џонс, својот 11 недели стар син го убила така што го ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Каролине Вознијацки го почна САД опен со совршена победа од 6:3/6:2 над поранешната шампионка, Австралијката Саманта Стосур на жештината на „Артур Еш“ ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Славната дама зад себе има богат живот и богата кариера. Стекнала големо искуство и усвоила различни животни лекции кои со текот на годините отворено ги ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Томас Маркл, таткото на војвотката Меган Маркл на секој можен начин се обидува да заработи на нејзината слава. Тој и Меган биле многу блиски во нејзиното ...
  сите 13 | | | веќе видена

  После 4 години поминати во обиди за бременост, три спонтани абортуси и 1.616 инекции, Патриша и Кимберли Онил ѝ посакаа добредојде на нивната ќерка во ...
  | | веќе видена

  Изгледа дека нема скоро да се разведат Аџелина Џоли и Бред Пит, како што стојат работите... Сега се води борба за старателство над децата. „Бред и Анџелина не ...
  сите 30 | | | веќе видена