Саманта

  во

  Иако на деловен план е одлична, сепак војвотката Меган Маркл не е најдобра во односите со вработените во кралското семејство. За помалку од една година, веќе ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Иако ова всушност звучи како дефиниција за брачна измама, таа во својата отворена исповед тврди дека всушност не го мами сопругот – и дава силни аргументи за ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Најмалку 8 патници завршиле во болница на Флорида откако нивниот крузер се навалил по ударот на силниот ветер. Како што навеле, одненадеж почнал да дува многу ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Најмалку 8 патници завршиле во болница на Флорида откако нивниот крузер се навалил по ударот на силниот ветер. Како што навеле, одненадеж почнал да дува многу ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Дали неогаш сте се запрашале зошто членовите на семејството на Меган Маркл толку разговараат со новинарите? Најверојатно поради фактот дека од своите интервјуа ...
  сите 16 | | | веќе видена

  19-годишната Саманта Симпсон јавно истапила против оние кои го нарекуваат нејзиниот сопруг “киднапер на деца”, што секојдневно се случува поради фактот што тој ...
  | | веќе видена

  Саманта Симпсон (19) јавно истапи против оние кои нејзиниот сопруг го нарекуваат киднапер на деца, што секојдневно се случува поради фактот дека се омажила за ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Американската Саманта Симпсон има само 19 години, а се омажи за 43 години постар маж. За него луѓето, кога ќе ги видат, мислат дека е нејзин дедо, а не љубовен ...
  сите 3 | | | веќе видена

   „Незрелите мажи не знаат да ги третираат своите партнерки, а мојот сопруг ме третира како кралица“, вели Саманта Симпсон за својот бизарен брак. Македонија, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Манчестер јунајтед, Антони Марсијал ѝ се извини на својата свршеница Мелани да Круз откако според шпекулациите во француските медиуми спиел со една ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Дали неогаш сте се запрашале зошто членовите на семејството на Меган Маркл толку разговараат со новинарите? Најверојатно поради фактот дека од своите интервјуа ...
  сите 48 | | | веќе видена