Понекогаш

  во

  Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека верува дека кинескиот претседател Си Џинпинг се однесува „многу одговорно“ во врска со протестите во Хонг ...
  сите 26 | | | веќе видена

  1. Не внимавате на исхраната Често забораваме дека психичкиот стрес произлегува од физички стрес, а тој пак доаѓа од лошата грижа за телото и за здравјето. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во врска со протестите во Хонг Конг, почнати заради предложениот закон за екстрадиција што ќе овозможи жителите на автономниот регион да бидат испорачувани на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Зинедин Зидан имаше прилично бурна изјава по крајот на пријателскиот меч меѓу Реал Мадрид и Баерн Минхен, со која јасно стави до знаење дека едвај чека да се ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Бројот на обврски нè тера наутро понекогаш да станеме и порано од 7 часот, а што се однесува до нас би спиеле и до попладне. Секој од нас си има различни ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека верува дека кинескиот претседател Си Џинпинг се однесува „многу одговорно“ во врска со протестите во Хонг ...
  сите 26 | | | веќе видена

  ЗАГРИЖУВАЧКИ ПОДАТОЦИ Средношколците во голема мера го препознаваат насилството на Интернет, но ретко застануваат во одбрана на жртвата, додека возрасните и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека верува дека кинескиот претседател Си Џинпинг се однесува „многу одговорно“ во врска со протестите во Хонг ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека верува дека кинескиот претседател Кси Џинпинг се однесува „многу одговорно” во врска со протестите во Хонг ...
  сите 26 | | | веќе видена