Пежо

  во

  4 годишно дете е на детска хирургија каде ќе биде оперирано на левото рамо а неговата баба почина откако беше пренесена на клиника. 61 годишната жена им ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Избледнетите линии по направениот увид на булеварот Србија во скопски Аеродром, немо сведочеа за трагедијата што се случи синоќа кога автомпбил на пешачкиот ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на местото на тешката сообраќајна незгода на булеварот „Србија” во Скопје, во која беа повредени три лица. Несреќата ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на местото на тешката сообраќајна незгода на булеварот „Србија” во Скопје, во која беа повредени три лица. Несреќата ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на местото на настанот на булеварот Србија во Скопје, каде што се случи тешка сообраќајна несреќа во која беа ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на местото на настанот на булеварот Србија во Скопје, каде што се случи тешка сообраќајна несреќа во која беа ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на лице место на булеварот „Србија” во Скопје, каде што се случи тешка сообраќајна несреќа во која беа повредени три ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на местото на тешката сообраќајна незгода на булеварот „Србија” во Скопје, во која беа повредени три лица. Несреќата ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на местото на тешката сообраќајна незгода на булеварот „Србија” во Скопје, во која беа повредени три лица. Несреќата ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Шеесет и едногодишна жена го загуби животот, а тригодишно девојче е тешко повредено синоќа кога во нив удрило комбе на булеварот „Србија“ во Скопје. МВР ...
  сите 85 | | | веќе видена

  61-годишната скопјанка В.Т., која вчера вечер, на булевар „Србија“, во скопската населба Аеродром беше прегазена од комбе заедно со нејзината 3-годишна внука, ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Дежурен јавен обвинител синоќа изврши увид на местото на тешката сообраќајна незгода на булеварот „Србија” во Скопје, во која беа повредени три лица. Несреќата ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Бабата не го издржала ударот и им подлегнала на повредите 15 минути по 22 часот.Сообраќајна незгода се случи синоќа во скопско Ново Лисиче на Булеварот Србија ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Бабата не го издржала ударот и им подлегнала на повредите 15 минути по 22 часот. Сообраќајна незгода се случи синоќа во скопско Ново Лисиче на Булеварот Србија ...
  сите 85 | | | веќе видена