МРТВ

  во

  Од таму велат дека нема злоупотреба на парите, ниту пак донации од странство за таа намена. Антикорупциска нема отворено предмет за поранешната специјална ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Филмот „Џезмен“ на Аљоша Симјановски кој премиерно беше емитуван на ИФФК „Браќа Манаки“ наскоро ќе биде прикажан и во Скопје на „Скопски џез фестивал“. За ...
  сите 144 | | | веќе видена

  Денешниот фестивалскиот ден на „Браќа Манаки“ започна со претставувањето на жирито кое ќе одлучува за добитниците на наградите Златна, Сребрена и Бронзена ...
  сите 144 | | | веќе видена

  Денешниот фестивалскиот ден на „Браќа Манаки“ започна со претставувањето на жирито кое ќе одлучува за добитниците на наградите Златна, Сребрена и Бронзена ...
  сите 144 | | | веќе видена

  Филмот „Џезмен“ на Аљоша Симјановски кој премиерно беше емитуван на ИФФК „Браќа Манаки“ наскоро ќе биде прикажан и во Скопје на „Скопски џез фестивал“. За ...
  сите 144 | | | веќе видена

  Филмот „Џезмен“ на Аљоша Симјановски кој премиерно беше емитуван на ИФФК „Браќа Манаки“ наскоро ќе биде прикажан и во Скопје на „Скопски џез фестивал“. За ...
  сите 144 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вчерашното интервју за МРТВ 2 изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
  сите 304 | | | веќе видена

  Оние кои не ги исполнија своите ветувања треба да дадат отчет зошто ги лажеа граѓаните истакна лиерот на ВМРО – ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за МРТВ 2 ...
  сите 304 | | | веќе видена

  Во интервју за МРТВ 2, претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
  сите 304 | | | веќе видена

  Оние кои не ги исполнија своите ветувања треба да дадат отчет зошто ги лажеа граѓаните истакна лиерот на ВМРО - ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за МРТВ 2 ...
  сите 304 | | | веќе видена

  Во интервју за МРТВ 2 кое беше едмитувано попладнево, лидерот на ВМРО - ДПМНЕ, Христијан Мицкоски истакна дека доколку се погледнат фотографиите од ...
  сите 304 | | | веќе видена

  Кој ли само претпоставуваше дека кога ќе се игра 5.коло дерби нема да биде мечот меѓу Шкендија и Работнички. Односно ќе биде дерби, но на дното. Екипи, кои ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Државниот обвинител Љубомир Јовески продолжениот викенд го искористил да го фати последното грчко сонце, но и да ги фати сезонските попусти и да испазари, да ...
  сите 3 | | | веќе видена