Ларс

  во

  Неверојатно експлицитни сцени на секс некогаш суверено владееле во кино-програмите, а нивните нови наследници на големото платно се украсени со баналност и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Фудбалскиот пат е тежок за секој играч. Но, кога си во „кругот“ на големи клубови, кога играш за младата селекција на Германија, би требало да имаш отворен ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Холивудскиот актер и режисер Мел Гибсон (64) во април годинава помина една недела во болница поради потешкотии предизвикани од вирусот корона, но се чини дека ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Во зоолошката градина Марвел во областа Винчестер во Велика Британија, се роди примерок од еден од најретките и најзагрозени животински видови на планетава – ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Легендарниот актер и продуцент Мел Гибсон е во врска со 34 години помлада девојка, но тие двајца не се кријат, па целата своја љубов јавно ја покажале. Имено, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Данската влада денеска соопшти дека шефот на надворешната разузнавачка служба на земјата (ДДИС) е привремено ослободен од должноста кога независно тело за ...
  | | веќе видена

  Данската влада денеска соопшти дека шефот на надворешната разузнавачка служба на земјата (ДДИС) е привремено „ослободен од должноста“ откако независно тело за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Легендарниот актер и продуцент заврши во болница во април, откако беше откриено дека е заразен со коронавирус, но денес Мел Гибсон покажува дека добро се ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Пред пет години, Тони Пјулис го отпиша Гнабри, кого Вест Бромвич Албион го изнајми од Арсенал изјавувајќи: „Серж сака да игра, но тој не е на ова ниво. Тој е ...
  сите 22 | | | веќе видена