Кели

  во

  Американската јавност по секс-скандалите со холивудскиот продуцент Харви Вајнштајн, повторно е шокирана по најновиот документарец на музичарот Роберт ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Лејди Гага ѝ се извини на јавноста поради соработката со аренби ѕвездата Ар Кели и побарала нивниот дует “Do What You Want” да се избрише од сите музички ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Нејзиниот „Јутјуб“ канал каде што поставува видеа со мејкап туторијали го следат 1,057,711 следбеници, додека пак на „Инстаграм“ ја следат 1,600,000 луѓе. Маја ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Тинејџерите имаат два пати поголеми шанси за појава на симптомот депресија поврзан со користење на социјалните мрежи. Тоа е така поради онлајн злоупотребата, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Познатиот американски ар-ен-би музичар Ар Кели повторно е во центарот на вниманието заради неговите несоодветни врски со малолетнички, а огнот дополнително го ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Тинејџерите имаат два пати поголеми шанси за појава на симптомот депресија поврзан со користење на социјалните мрежи. Тоа е така поради онлајн злоупотребата, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Ако немате доволно време или финансии да одите на часови по пилатес во теретана или фитнес студио, вежбајте во вашиот дом. Со помош на ова видео на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Сакраменто славеа против Шарлот со 104-97 во еден од синоќешните дуели во НБА лигата, благодарение на одличната партија на српскиот ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Тинејџерките имаат двојно поголема веројатност за појава на депресија поврзана со користењето на социјалните мрежи, во споредба со тинејџерите, најмногу поради ...
  сите 7 | | | веќе видена