Кавани

    во

    За неполн половина час стартуваат и останатите средби од четвртото коло во Лигата на шампионите, покрај оние кои почнаа од 18,55 часот и се уште се во тек. ...
    сите 10 | | | веќе видена

    Иако ПСЖ ги демантираше наводите на „Фудбал Ликс“ за „соработка“ со УЕФА и избегнување на ФФП , француските медиуми денес тврдат дека „светците“ ќе мораат да ...
    сите 26 | | | веќе видена