Чековски

  во

  Вардар и Металург и следната сезона ќе бидат претставници на Македонија во најелитното европско ракометно натпреварување, Лигата на шампионите. Исто како и ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Вардар и Металург и следната сезона ќе бидат претставници на Македонија во најелитното европско ракометно натпреварување, Лигата на шампионите. Исто како и ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Вардар и Металург денес ги добија своите противници за новата сезона во Лигата на шампионите. „Црвено-црните“ се сместени во групата „А“ каде што освен ...
  сите 25 | | | веќе видена

  По, Металург своите противници во Лигата на шампионите ги доби и Вардар. Вардар доби место во групата „А“ каде што ќе играат уште: Кјелце, Барселона, Мешков ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Вардар и Металург и следната сезона ќе бидат претставници на Македонија во најелитното европско ракометно натпреварување, Лигата на шампионите. Исто како и ...
  сите 70 | | | веќе видена