Брајан

  во

  „Shine A Light“ е насловот на новата песна која ја објави канадскиот пејач, Брајан Адамс. Овој сингл истовремено го најавува и истоимениот студиски албум, кој ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Успешно попладне имаа екипите кои гостуваа во 22.коло, во Премиер лигата. Тие забележаа три победи и едно реми, а честа на домаќините ја спасија фудбалерите на ...
  сите 13 | | | веќе видена

   Токсичното детство полно со злоупотреба, мајката што ја терала да работи од најмлади години и ѝ ги трошела парите и таткото алкохоличар се поплочениот пат ...
  сите 2 | | | веќе видена