Таратур

Ако сакате да пиете вино, ќе ве воодушеви овој трик со чија помош можете да го оладите вашиот омилен пијалок за само три минути. Тополото вино по овие жештини ...
сите 4 | | | веќе видена

Губењето на килограмите е процес во кој е потребно да се обрати внимание на низа фактори. Освен физичката активност и контролираната исхрана, која никако не ...
сите 27 | | | веќе видена

Оддамна е познато дека музиката е голем дел од нашиот живот, и често нашиот главен поттикнувач, задоволство и мотиватор. Она што е уште поважно е дека ...
сите 4 | | | веќе видена

Црвена Звезда го слави својот историски успех во групната фаза од Лигата на шампиони, откако синоќа го елиминира Салцбург. Ова за Црвена Звезда е прв пласман ...
сите 73 | | | веќе видена

Иднината на Антони Марсијал е главна тема во англиските медиуми веќе подолго време. Французинот остана на „Олд Трафорд“, но неговиот договор истекува на крајот ...
сите 83 | | | веќе видена

Ксиао Јинг потекнува од богато семејство, па својот дечко Ксиаоа Ју го запросила покрај автомобил и куфер во кој се наоѓале 146.105 долари. Се се случиле во ...
сите 3 | | | веќе видена

По завршувањето на плејофот познати се сите учесници во групната фаза од фудбалската Лига на шампиони. Денес, на свечена церемонија во „Грималди Форум“ во ...
сите 62 | | | веќе видена

Вообичаено е девојките постојано да се грижат дали партнерот ќе им остане долготрајно задоволен. Една од можностите да добиете одговор на ова прашање е анализа ...
сите 18 | | | веќе видена

Порачавте чаша вино со ручекот? Еве добри вести: Чаша црвено или бело вино во текот на вечерата може да има позитивен ефект на вашето здравје. Според новото ...
сите 3 | | | веќе видена

Девојката на Кристиано Роналдо, Георгина Родригез го „украде шоуто“ на отворањето на Венецијанскиот филмски фестивал. Синоќа беше отворен еден од ...
сите 19 | | | веќе видена

Патниците кои користат градски превоз толку често користат време на пат до работа да испратат мејлови, и тоа сметаат треба да биде вклучено во работното време, ...
сите 13 | | | веќе видена

next