Таратур

Преуредете ја својата соба, така што ќе ја направиме вистинска оаза за сексот. Не е потребно посебно трошење, доволно е да го направите ова. Фрлете ги ...
сите 5 | | | веќе видена

Како што се случува во сите љубовни драми, тие две се супер другарки. А преку ноќ пријателството пука поради едно момче и ноќ во кој страста била единствен ...
сите 2 | | | веќе видена

Конкурс за работа у јака државна фирма, предност имат инвалиди… Блажо се јавуе на конкурсот, комисијата го гледа, и му вика: —Ти да не се бииш шега со нас, каа ...
сите 2 | | | веќе видена

Воведувањето на прогресивното оданочување ќе ја намали продуктивноста, ќе ја зголеми невработеноста и сивата економија и ќе доведе до одлив на мозоци од ...
сите 15 | | | веќе видена

На Твитер се појави снимка која преплаши многумина. На неа се гледа едно дете, чиј одраз во огледало изгледа дека се мрда побрзо од него. Дете си го плазеше ...
сите 5 | | | веќе видена

Скопската зоолошка градина доби две принови, кои се причина плус да ја посетите! „Добредојде за малата Тинче. Се роди уште едно бебе од видот елени лопатари“, ...
сите 38 | | | веќе видена

Легендарниот чешки фудбалер Томас Репка, кој во 90-те години ги бранеше боите на Спарта, Фиорентина и Вест Хем е осуден на половина година затвор, поради ...
сите 2 | | | веќе видена

Ако често гледате порно филмови во „инкогнито“ начинот на работа, сметајќи дека така сте позаштитени, треба да знаете дека вашата заштита и не е баш којзнае ...
сите 3 | | | веќе видена

Легендарниот возач во Формула 1, Михаел Шумахер доживеа тешка несреќа на скијање во Францција во 2013 година. Германецот во несреќата имаше тешки повреди на ...
сите 19 | | | веќе видена

Иако се уште не е спроведен референдумот, ниту пак се направени уставни измени, одредени светски политичари веќе почнаа да не нарекуваат со името што и ...
сите 23 | | | веќе видена

Граѓаните на Македонија се против бришење на нашето историско име. Тие се против промена на идентитетот, културата, традицијата. Граѓаните се против покривање ...
сите 141 | | | веќе видена

Поранешната најпопуларна двојка од филмскиот џет-сет е во жестока битка за децата. Според адвокатот на Бред Пит, тие не ја поднесуваат својата мајка која им ...
сите 14 | | | веќе видена

next