Таратур

Нродот секогаш носел досега мудра одлука, така беше и овојпат кога на референдумот на 30. септември со негласање донесоа одлука против избзани, наметнати и ...
сите 83 | | | веќе видена

Девојката на српскиот менеџер ја користела својата сметка за перење на пари од трансфери. Марија Богојевска , девојка на фудбалскиот менаџер Дејан Вељјковиќ ...
сите 27 | | | веќе видена

Кристиано Роналдо вечерва ќе се врати на „Олд Трафорд“ како играч на Јувентус, токму ова е местото каде што Португалецот блесна, поради вечерашниот натпревар ...
сите 53 | | | веќе видена

На видеото кое ја вознемири француската јавност, а за кое лично реагираше и францускиот претседател Емануел Макрон, снимено е како еден тинејџер, средношколец, ...
сите 5 | | | веќе видена

19-годишната Амандла Стенберг моментално важи за најбараната млада холивудска актерка. Својот статус на ѕвезда таа го зацврсти со нејзината сексапилна појава ...
сите 2 | | | веќе видена

После девет години градежни зафати и работа, оваа недела, конечно, ќе биде отворен најдолгиот мост на светот што ги поврзува Хонг Конг и кинескиот остров Макао ...
сите 18 | | | веќе видена

Од МВР вчера вечер беше известено дека ресорното министерство ќе поднесе кривична пријава до надлежното јавно обвинителство против водителот Миленко ...
сите 48 | | | веќе видена

На синоќешниот Централен Комитет на ВМРО-ДПМНЕ, од функцијата потпретседател на партијата и другите партиски функции бил разрешен градоначалник на Кавадарци, ...
сите 263 | | | веќе видена

За мисионерска поза малку кој се одлучува, бидејќи од останатите положби во постелата се смета за најмонотона. Меѓутоа, како што тврдат сексолозите, многу се ...
сите 8 | | | веќе видена

Се повеќе се на број врските кои започнале преку запознавање на социјалните мрежи. Се чини дека сите се запознаваат преку интернет и никому не му се приоѓа во ...
сите 2 | | | веќе видена

next