Цената на влезниците ќе биде 100 денари. На денот на одигрување на натпреварот влезници ќе може да се купат пред аптеката Еурофарм на Широк сокак и на касата ...
сите 2 | | | веќе видена

Пет од шестмината нови меѓународни амбасадори - Ча Бум-кун, Јан-Ааг Фјортофт, Ока Николов, Огустин Џеј-Џеј Окоча и Ентони Јебоа - присуствуваа на церемонијата ...
сите 3 | | | веќе видена

„Неро-аѕурите" ќе го пречекаат каталонскиот гигант во чии редови се наоѓа и Лионел Меси и неговиот настап е под знак прашалник, иако тренерот Ернесто Валверде ...
сите 22 | | | веќе видена

next