Тој ги критикуваше мадриѓаните за коментарите кон судиите по финалето на кошаркаркиот Куп на кралот во кој Барса го победи Реал со 94:93. „Кралевите" се бунеа ...
сите 10 | | | веќе видена

Во интервју за официјалната веб-страница на клубот, македонскиот фудбалски репрезентативец во дресот на Палермо, Александар Трајковски вели дека асистенциите ...
сите 3 | | | веќе видена

Поранешниот колумбиски репрезентативец Диего Осорио ќе биде ставен во домашен притвор пет години поради учество во транспорт на кокаин. Покрај тоа, Осорио ќе ...
сите 26 | | | веќе видена

next