„Црвените" во вторник навечер гостуваат во Белград, играат против Црвена Ѕвезда на стадионот „Рајко Митиќ" како дел од 4. Коло од Лигата на Шампионите. А во ...
сите 77 | | | веќе видена

Допатуваа во главниот град на Тајланд фудбалерите и стручниот тим на Лестер каде ќе присуствуваат на погребот на нивиниот довчерашен сопственик Вишај ...
сите 26 | | | веќе видена

next