Прашан за тоа какви се неговите идеи за репрезентацијата и дали некој од поискусните би вратил на тимот, Брестовац повеќе тежнее, кон другата страна, подмладок ...
сите 18 | | | веќе видена

Новиот селектор на машката сениорска репрезентација на Македонија, Данило Брестовац со многу самодоверба и оптимизам седнува на жешкото столче. „Благодарам за ...
сите 21 | | | веќе видена

Попладнево се играат сите пет натпревари од 21. коло во ПМФЛ. Полека, но сигурно првенството се „загрева", денешното коло е трето во вториот дел од сезоната. ...
сите 88 | | | веќе видена

Реал Мадрид одново беше поразен од Барселона (0-1) на „Сантијаго Бернабеу“, и ги загуби сите шанси за шампионската титула во Ла Лига. Капитените на Реал Мадрид ...
сите 86 | | | веќе видена

next