Вардар тргна опуштено на овој меч, по напорниот период, но и веќе обезбеденото место на фајнл-фор завршницата во СЕХА-лигата, до некаде беше очекувано вакво ...
сите 62 | | | веќе видена

Баерн Минхен уште пред неколку месеци најави подмладување на екипата, но исто така сака да ги задржи актуелните млади фудбалери кои се важни за иднината на ...
сите 4 | | | веќе видена

next