Јасно, Хулен Лопетеги е најголемиот виновник, за нив тука нема дилеми, но, и онаа друга страна носи голем дел од одговорноста. Дури 55.000 поддржувачи на Реал ...
сите 21 | | | веќе видена

Во првиот натпревар од 1/16 финалето во Кралскиот куп составот на Рајо Ваљекано ремизираше 2:2 на гостувањето кај Легањес иако имаше убава предност од 0:2 во ...
сите 29 | | | веќе видена

Во посета на репрезентативците на Македонија беше претседателот на Карате федерацијата на Македонија, Драган Стојановски, кој беше дел од еден тренинг, на кој ...
сите 4 | | | веќе видена

next